🔹رمز ارز EverGrow، یک رمزارز تازه راه‌اندازی شده، در حال انجام حرکت‌های خیره‌کننده در بازار کریپتو با افزایش شدید قیمت است. سکه Evergrow (EGC) از زمان عرضه خود در 2 ماه پیش تاکنون بیش از 30 میلیون دلار به عنوان پاداش بین دارندگان خود توزیع کرده است. BUSD یک سکه پایدار تنظیم شده است که توسط بایننس مدیریت می شود و با دلار آمریکا به نسبت 1:1 مرتبط است. به گفته BSCScan، یک کاوشگر زنجیره بایننس، این رمزارز قبلاً معیار دارندگان توکن +117 را پشت سر گذاشته است و به سرعت به سمت دارندگان 120 هزار توکن می رود. قراردادهای EverGrow (EGC) 8٪ مالیات را از هر تراکنش جمع آوری می کند و به طور خودکار آن را بین دارندگان BUSD توزیع می کند.

🔹تیم پشتیبان EverGrow به طور کامل مورد تحسین قرار گرفته است و روشن کرد که EverGrow “یک میم کوین نیست.” آنچه EGC را منحصر به فرد می کند مجموعه ابزارهای توسعه یافته در اکوسیستم آن است که شامل پلت فرم وام دهی NFT و بازار BSC NFT. همه ابزارهای EverGrow مبتنی بر بایننس چین خواهند بود که در حال حاضر سریع‌ترین بلاک چین در حال رشد پس از اتریوم است و کارمزد تراکنش‌های بسیار کمتر و سرعت بیشتری نسبت به اتریوم دارد. پلتفرم های وام دهی به دارندگان NFT این امکان را می دهد که با نگه داشتن NFT های خود به عنوان وثیقه، استیبل کوین هایی مانند BUSD، USDT را قرض کنند. برای سه ماهه اول سال 2022، EverGrow مجموعه ای از ابزارهای برنامه ریزی شده، از جمله یک صرافی و کیف پول ارز دیجیتال ارائه داد.

🔹اکوسیستم EverGrow (EGC) همچنین شامل: یک پلت فرم اشتراک محتوا. بازی برای کسب درآمد مبتنی بر Chainlink Oracle. یک بازی جنگی چند نفره است.