درباره ما

درباره کاردانا

about

 

آکادمی آموزشی بورس کاردانا در سال 1398 تحت مدیریت احسان فرد، تحلیلگر و معامله گر بازار سرمایه، شروع به فعالیت در حیطه آموزش حرفه ای بازار بورس ایران و ارزهای دیجیتال نموده است.

از جمله اهداف موسس این مجموعه در کنار آموزش، تقویت روحیه کار گروهی می باشد که این افتخار را دارد پس از گذشت حدود دو سال از آغاز فعالیت، بیش از 3000 دانش آموخته، بیش از 50 مدرس حرفه ای و بیش از 10 استاد برتر در زمینه آموزش مفاهیم بازارهای مالی در این مجموعه در حال فعالیت باشند.

در رابطه با ابزارهای کمک آموزشی این مجموعه میتوان به پکیج های آموزشی حرفه ای و تخصصی از جمله آموزش تکنیکال مقدماتی، تکنیکال پیشرفته، تابلوخوانی و فیلترنویسی، ایچیموکو، نوسان گیری ، امواج الیوت و ارزهای دیجیتال اشاره کرد که به زبانی ساده و روان به بیان مفاهیم مورد نیاز بازار سرمایه پرداخته است.

همچنین برای اولین بار در ایران سرور اختصاصی این مجموعه به نام دیسکورد، یک پلتفرم کاملا حرفه ای برای برگزاری کلاس های آموزشی ترمیک ایجاد شده است که به صورت رایگان برای دانشجویان برگزار می شود. در واقع وجه تمایز این مجموعه در مقایسه با سایر موسسات مشابه این است که بعد از ارائه پکیج های آموزشی، پشتیبانی همه جانبه و بدون محدودیت زمانی برای دانشجویان فراهم می گردد. همچنین امکان همکاری و کسب درآمد بیشتر نیز برای آن ها محیا می باشد.

این آکادمی دارای دو تیم حرفه ای الماس و نقره ای می باشد که همه روزه در جلسات آنلاین تخصصی به بررسی جامع و کامل تمامی شاخص ها و صنایع از نگاه فاندامنتال، تکنیکال و تابلوخوانی می پردازند که در نهایت خروجی آنها در گروه سیگنال و آموزش بورس کاردانا (VIP) معرفی می شود.

هدف اول و آخر این آکادمی این است که مردمان عزیز ایران زمین بتوانند با علم کامل و با مدیریت سرمایه و ریسک، وارد بازارهای مالی شده و کسب درآمد نمایند. خدا را شاکریم که تا به امروز با ایجاد محتواهای تخصصی آموزشی و همچنین ایجاد محیطی اختصاصی برای تعامل هر چه بیشتر، به این مهم دست پیدا کرده ایم.

امروز و هر روز به خانواده آموزشی خود فکر می کنیم.

KARDANA

graduation hat 02

آموزش 0 تا 100

آموزش های روز دنیا

bell time

پشتیبانی

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

study light

VIP

کانال های سیگنال دهی و ویژه

هدف کاردانا ، خدمت ...

هدف اول و آخر این آکادمی این است که مردمان عزیز ایران زمین بتوانند با علم کامل و با مدیریت سرمایه و ریسک، وارد بازارهای مالی شده و کسب درآمد نمایند.