کانال های کریپتو کاردانا

کانال های اختصاصی کریپتوکارنسی (بازار ارزهای دیجیتال) تیم کاردانا با نام کریپتوکاردانا

 

* برای عضویت و اطلاع از قیمت کانال های VIP اینجا کلیک کنید*

kardana

کریپتو کاردانا جدا از ارائه سیگنالهای مطمئن و بررسی شده تیمی در بستر کانال VIP ، به آموزش در موازات سیگنالها در گروهی به نام کارگاه ترید می پردازد تا اهالی کارگاه را با ارائه ورکشاپ ها و آموزش معامله گری در کوتاه ترین زمان ممکنه به یک تریدر قدرتمند و با تجربه مبدل سازد تا بتوانند بصورت مستقل در مارکت فعالیت داشته باشند.

شما می توانید با دریافت عضویت خانواده کریپتوکاردانا با تخفیف طلایی اشتراک کانال VIP و کارگاه ترید را دریافت کنید.

 

کانال سیگنال ارزدیجیتال VIP

با دریافت اشتراک کانال سیگنال از خدماتی چون ارائه سیگنال و ست آپ معاملاتی، واچ لیست، بروز رسانی روزانه و هفتگی بازار و ارائه ناحیه های جدی در دامیننس بازار در تایم فریم های مختلف و همچنین معرفی پروژه ها از دید فاندامنتال و قابلیت سرمایه گذاری در آنها برخوردار خواهید بود.

 

 

دریافت اشتراک گروه کارگاه ترید ارزدیجیتال

کریپتو کاردانا جدا از ارائه سیگنالهای مطمئن و بررسی شده تیمی ، به آموزش در موازات سیگنالها در گروهی به نام کارگاه ترید می پردازد تا اهالی کارگاه را با ارائه ورکشاپ ها و آموزش معامله گری در کوتاه ترین زمان ممکنه به یک تریدر قدرتمند و با تجربه مبدل سازد تا بتوانند بصورت مستقل در مارکت فعالیت داشته باشند.

کانال ویژه VVIP کاردانا (ویژه ترین)

VVIP

کانال سیگنال دهی نوسانگیری لایو کریپتوکاردانا
VVIP-Scalp Club
با دریافت اشتراک کانال VVIP شما در کنار دسترسی نامحدود به تناسب مدت اشتراک به تمام خدمات مجموعه در گروه نوسان گیری و اسکلپ لایو در کنار اساتید خواهید بود و در کنار هم در تایم فریم های پایین و با اهرم های بالا به صورت زنده ترید خواهید کرد و در کنار تجربه لایو بازار، آموزش خواهید دید
امتیازات: اشتراک برابر کانال vip کریپتو ،دسترسی به کارگاه ترید بصورت هدیه